Telefon
WhatsApp
Enerji Otomasyonu

Ren olarak yapılan enerji otomasyonu sistemlerinde, elektrik sisteminde oluşacak arızaların izlenmesi, kumanda edilmesi ve bu arızaların raporlanması ile birlikte sahada yer alan enerji analizörleri ve koruma rölerinden alınan akım, gerilim, güç, güç faktörü, aktif reaktif enerji gibi değerlerin izlenmesi,

Gıda Otomasyonu

Gıda üretiminde proses ve dolumun karmaşık entegrasyonun bir bütün olarak işlevini yerine getirmesi esastır. Raporlama ve veri saklanması üretim ile paralel yürütülmeli ve yazılım uygulamalarıda gıda üretimi ile ilgili detaylı bir altyapıya sahip olmalıdır.

Su Otomasyonu

Tüm su proseslerinin ve döngüsünün izleme ve kontrolü için otomasyon sistemleri ve akıllı su yönetimi ile tesislerin  temiz, güvenilir, verimli su süreçlerini yönetir.

Maden Otomasyonu

Madencilik endüstrisinde kullanılacak otomasyon sistemleri, maden yataklarının aranması, projelendirilmesi, işletilmesi ve çıkarılan madenin zenginleştirilmesi ile ilgili işlemleri içerir.

Bina Otomasyonu

Bina otomasyon ve yönetim sistemleri, tesisin tipine bağlı olarak ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, jeneratör, hidrofor, VRV-VRF sistemleri, fan coiller, VAVler, aydınlatma , otopark CO gaz izleme ve egzoz kontrol sistemleri gibi farklı elektromekanik sistemlerin tek bir merkezden kontrolü, izlenmesi ve raporlanmasını kapsar.

Ulaşım Sistemleri Otomasyonu

Ulaşım sistemleri otomasyonu, baş gösteren ulaşım sorunları için uygulanan çözümlerin bir parçasıdır. Bu yüzden gün geçtikçe raylı sistemler için de elektrik ve otomasyon olarak beliriyor.

Makina Otomasyonu

Ren Elektrik Otomasyon, makina otomasyon sektöründe tüm sistemin operatör panel üzerinden kontrolü, oluşan arıza ve yapılan üretimlerin geçmişe dönük olarak kaydedilmesi, hızlı arıza çözme imkanı gibi kullanıcıya elektrik ve otomasyon konusunda hizmetler sunmaktadır.

Savunma Sanayi Otomasyonu

Kara, hava, deniz araçları ve bunların teçhizatı, elektronik harp sistemleri, destek sistemleri ve lojistik hizmetleri, ar-ge, mühendislik, imalat hizmetleri gibi pek çok alt faaliyet alanını kapsayan savunma sanayii ülkemiz açısından gelecek vaad eden,

8 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

BİZ SİZİ ARAYALIM